FAQ

Dla organizatora

Jak mogę dodać wydarzenie?

Jeżeli chcesz dodać nowe wydarzenie, w menu głównym znajdziesz przycisk Dodaj z ikoną ”+”.
Po kliknięciu, uruchomi się kreator dodawania nowego wydarzenia.

Czy mogę decydować kto weźmie udział w moim wydarzeniu?

Tak, podczas dodawania wydarzenia znajdziesz ustawienia dotyczące akceptacji nowych uczestników. Możesz wybrać automatyczną – nowi uczestnicy będa dopisywani automatycznie do Twojego wydarzenia, lub ręczną – wpisują się na listę i dopiero Ty, jako organizator, decydujesz kogo akceptujesz a kogo nie.

Jak mam ustalić cenę za wydarzenie?

W Kreatorze dodawania wydarzenia jednym z etapów jest ustalenie ceny za wydarzenie.

Czy mogę odwołać swoje wydarzenie?

Tak, do końca czasu na zapisy nowych uczestników możesz je formalnie odwołać. Jeżeli z przyczyn nie od Ciebie zależnych, po tym czasie będziesz zmuszony odwołać swoje wydarzenia – poinformuj na czacie resztę uczestników. W innym wypadku uczestnicy mogą wystawić Ci ocenę 1 za niepojawienie się na własnym wydarzeniu.

Jak mogę skontaktować się z uczestnikami?

Skorzystaj z funkcji czat. W menu głównym znajdziesz zakładkę “Powiadomienia”. Tam znajdziesz czaty ze wszystkich wydarzeń, w których bierzesz udział i które organizujesz.

Czy mogę edytować szczegóły wydarzenia?

Tak, ale tylko dopóki nie minął czas na zapisy do Twojego wydarzenia. Edytować możesz podstawowe dane wydarzenia takie jak: czas i datę, miejsce, opis, ilość uczestników.

Czy mogę wystawić ocenę uczestnikom?

Tak, po zakończeniu wydarzenia możesz wystawić ocenę oraz opinię każdemu uczestnikowi wydarzenia.

Dla uczestnika

Jak mogę wyszukać wydarzenie?

Aby wyszukać wydarzenie wejdź w sekcję Szukaj (ikona lupki) w głównym Menu. Zobaczysz listę wszystkich wydarzeń dostępnych w aplikacji. Jeżeli chcesz zawęzić poszukiwania wydarzenia, skorzystaj z filtrów wyszukiwarki. Możesz tam wybrać kategorię, lokalizację, datę i cenę za interesujące Cię wydarzenia.

Jak dołączyć do wydarzenia, które mnie interesuje?

Po wybraniu interesującego Cię wydarzenia, na dole zobaczysz duży przycisk Dołącz z ikoną “+”. Po kliknięciu, Twoje zgłoszenie zostanie wysłane do Organizatora. W zależności od tego czy Organizator wybrał możliwość Automatycznego lub Ręcznego akceptowania chętnych Uczestników, zostaniesz automatycznie zaakceptowany do wydarzenia lub będziesz musiał poczekać na akceptację ze strony Organizatora.

Jak mogę zrezygnować z udziału w wydarzeniu?

Z wydarzenia możesz zrezygnować tylko w momencie kiedy zapisy na wydarzenie są jeszcze aktywne. Aby to zrobić, wejdź na stronę wydarzenia i na samym dole wybierz przycisk “Rezygnuj”. Jeżeli chcesz zrezygnować z wydarzenia po zakończeniu zapisów, musisz zgłosić to do niego za pośrednictwem czatu. Jeżeli tego nie zrobić i nie pojawisz się na wydarzeniu, możesz otrzymać negatywną ocenę.

Jak mogę poinformować organizatora, że się spóźnię?

Za pośrednictwem funkcji Czat. W każdym wydarzeniu tworzone są dwa wewnętrzne Czaty, widoczny TYLKO dla Uczestników oraz drugi widoczny dla wszystkich Użytkowników aplikacji. Ten drugi służy głównie po to aby przed zapisaniem się na wydarzeniu móc bezproblemowo o coś dopytać Organizatora lub Uczestników.

Jak mogę skontaktować się z organizatorem?

Za pośrednictwem funkcji Czat w wydarzeniu.

Jak mogę skontaktować się z innymi uczestnikami?

Za pośrednictwem funkcji Czat w wydarzeniu.

Jak mam zapłacić za udział w wydarzeniu płatnym?

Jeżeli wydarzenie organizuje osoba prywatna, za wydarzenie rozliczacie się według jej ustaleń (na miejscu, Blikiem na telefon, przelewem). Jeżeli wydarzenie organizuje firma, za bilet możesz zapłacić za pośrednictwem Przelewy24.

Czy mogę wystawić ocenę uczestnikom?

Po zakończeniu wydarzenia, Uczestnicy mogą wystawić ocenę TYLKO Organizatorowi

Jak mogę zgłosić naganne zachowanie uczestnika?

Wejdź na Profil Uczestnika i wybierz “Zgłoś” w prawym górnym rogu jego profilu. Wyświetli Ci się formularz zgłoszeniowy. Zgłoszony Użytkownik nie dowie się o tym, że go zgłosiłeś.

Moje konto i profil

Co to jest Ranking?

Ranking to tabelaryczne zestawienie uczestników i ich punktów za aktywność w aplikacji. Ranking dzieli się na lokalny i globalny. Lokalny dotyczy osób, które obserwujesz. W rankingu globalnym widzisz punktację wszystkich użytkowników.

Czy mogę usunąć oceny na swoim profilu?

Wystawionych ocen nie można usunąć ze swojego profilu. Jeżeli ktoś w wystawionej ocenie bezpodstawnie Cię obrazi, możesz ją zgłosić do administracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Dlaczego mam podawać numer telefonu?

W MyEventeo stawiamy na zaufanie. Jeżeli nie chcesz podawać swojego numeru telefonu, nie musisz ale Twój Profil staje się wtedy mniej wiarygodny oraz trudniej się z Tobą skontaktować jako z Organizatorem.

Jak weryfikowany jest mój adres e-mail?

Twój adres e-mail weryfikowany jest przez wybranego providera (Facebook, Google, Apple). Jeżeli logujesz się do aplikacji jako firma (za pomocą loginu i hasła), Twój adres e-mail weryfikowany jest poprzez autoryzację w  postaci linku aktywacyjnego, który musisz kliknąć po założeniu konta.

Jakie dane muszę podawać w aplikacji?

Do założenia konta wymaganymi danymi są: adres e-mail lub telefon, który wybierasz przez wybranego providera (Facebook, Google, Apple). Dodatkowymi danymi, które zwiększają wiarygodność Twojego konta są: data urodzenia, miejscowość, płeć, zainteresowania.

Czy muszę dodać zdjęcie profilowe?

Twoje zdjęcie profilowe jest automatyczne pobierane od wybranego providera (Facebook, Google, Apple). Jeżeli u wybranego providera nie masz zdjęcia profilowego, automatycznie nadamy Ci uniwersalny avatar. Jeżeli chcesz dodać ręcznie zdjęcie profilowe, na ten moment musisz wysłać je do nas a my je ręcznie dodamy.

Jak mogę usunąć swoje konto?

W sekcji Profil > więcej opcji > usuń konto. Jeżeli funkcja jest niedostępna, możesz wysłać do nas zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy. Zrobimy to za Ciebie.